Z centra Ráj

OKÉNKO Z CENTRA PRO RODINU RÁJ, se sídlem v Pavlovicích u Přerova 5

 

Příměstské tábory na Ráji jsou v plném proudu. Minulý týden děti putovaly vesmírem, v době uzávěrky tohoto čísla jsou na Divokém západě.

 

Na tradiční CESTU POHÁDKOVOU ŘÍŠÍ se můžete vydat s celou rodinou v neděli 19.srpna. Start bude od 13:15 do 15:30 hodin na CPR Ráj v Pavlovicích u Přerova. Trasa je dlouhá okolo 2 km a je vhodná i pro kočárky. Po příchodu z cesty vás čeká další zábavný program, skákací hrad, královské soutěže a hry a bohaté občerstvení. Za nepříznivého počasí se akce uskuteční jen v prostorách centra. Těšíme se na Vás.

 

Od září otevíráme nový klub pro děti od 1.do 5.třídy – KLUB ZAHRADA, který bude otevřený každý všední den od 11:20 do 16 hodin. Budeme si venku hrát, zkoumat, pozorovat, učit se vše o přírodě, pracovat, tvořit, chodit na výpravy do okolí. Za nepříznivého počasí většinu z toho budeme dělat v klu-bovně ve dvoře centra.

 

KURZ EFEKTIVNÍHO RODIČOVSTVÍ - Máte možnost vyzkoušet si, jakým způsobem zvládat klasické a stále znovu se opakující krizové situace, do kterých se při výchově svých dětí dostáváme. Pod vedením lektorky Bc. Marcely Anežky Kořenkové spolu s ostatními rodiči poznáte pomocí praktických ukázek z běžného rodinného života, na co je třeba klást při výchově dítěte důraz. Získáte tipy a návody, jak nově nabyté vědomosti procvičovat v domácím prostředí. Načerpáte novou sílu a chuť k plnění jedné z nejnáročnějších životních rolí a profesí – rodičovství.  Můžete  se poradit o tom, co Vás konkrétně zajímá. Kurz bude probíhat v úterý od 16:30 do 19 hodin, začne 25.9. a skončí 13.11.2018. Hlídání dětí zajištěno. Hlásit se můžete nejlépe do poloviny září.              

Požehnané dny Vám přejí        Petr a Hana Školoudovi

Centrum pro rodinu Ráj z.s., Pavlovice u Př. 5, telefon: 731 604 120 www.raj-pavlovice.cz

Zaměření: 
Druhy obsahu: