Pro děti

Misijní klubko

V letošním, papežem vyhlášeném Mimořádném misijním měsíci jsme se v sobotu 5. října sešli na centru Sonus, abychom si připomněli, že jsme pokřtění a poslaní. Poslaní šířit radost z toho, že jsme milováni a jistotu, že jsme drahocenní v Božích očích. Také jsme si připomněli potíže dětí na jednotlivých kontinentech a pomodlili se za ně i za misionáře, kteří se o ně starají. Abychom jim v jejich práci pomohli, nazdobili jsme papírové dárkové tašky, které jsme nabídli dárcům při Misijním koláči na misijní neděli.

Společenství LORENCO

Vážení přátelé,

za Lorenco  Vás srdečně zvu na ŽIVÝ BETLÉM, ale také na zpívání koled PŘED PŮLNOČNÍ MŠI SVATOU. Program SETKÁNÍ U BETLÉMA na BOŽÍ HOD je určen pro všechny z našeho farního společenství a také pro naše spoluobčany a přátele, kteří touží prožít okamžiky v blízkosti našeho Pána, aniž by ho znali. Je to také setkání pro ty, kdo nemohou být se svými blízkými a nechtějí být jen u televize. Program je tento rok složen z koled a čtení povídek od BRUNA  FERREHO.

Libuše Calábková

Mše svatá pro školní děti

Přerov, sv. Vavřinec

PO STOPÁCH SV. PETRA A PAVLA

Od velikonočního jarmarku uběhlo už pěkných pár týdnů a tak nazrál čas k dalšímu setkání přerovského Misijního klubka dětí. Sešli jsme se v sobotu 1. června dopoledne v prostorách církevní mateřské školy plni energie a chuti do tvoření.

Děkanátní výlet dětí

Ve čtvrtek 16. května 2019 se dva autobusy a dvě auta plné dětí a jejich doprovodu vypravily do Rožnova pod Radhoštěm. Během výletu jsme měli možnost setkat se s bývalým přerovským děkanem - otcem Pavlem Hofírkem, zahrát si různé hry, prožít krásnou dětskou mši svatou v kostele všech svatých a nevšedním způsobem projít Valašskou dědinu v rožnovském skanzenu.

Misijní klubko

Misijní klubko a zázraky

MISIJNÍ KLUBKO

Když jsme se v září roku 2017 poprvé sešli na přerovském Misijním klubku, netušili jsme, co nás čeká. Věděli jsme jen, že chceme pomáhat dětem, které nemají to štěstí a nežijí v blahobytu, který máme my. Pán Bůh nenechal náš dobrý úmysl bez požehnání a dějí se zázraky.

OKÉNKO PRO DĚTI

Boží Bang

Milí rodiče, děti a mládežníci, konec prázdnin se blíží a naše schola Boží Bang opět rozjede svou aktivitu. V blízké době nás kromě zpěvu na mši svaté čeká soustředění, vydání CDčka i koncerty...a my bychom k tomu rádi přizvali všechny malé, velké, zkušené i nezkušené zpěváky. Na zpěvu není nic složitého a na přihlášení do scholy už vůbec ne. Stačí třeba přijít na nějakou páteční zkoušku na Sonusu od 16:00. Moc se těšíme na nové posily a přejeme krásný den :)

Milí rodiče a především děti a mladí,