Pro rodiny

Začátek přípravy rodičů na křty dětí

Centrum Sonus

V Církevní mateřské škole v Přerově začínáme

S příchodem nového školního roku Vás chceme srdečně pozdravit a seznámit s novými aktivitami, které Vám a Vašim dětem Církevní mateřská škola v Přerově nabízí: v dopoledním programu mohou děti navštěvovat kroužek „country tanců“, nebo „kouzelnou flétničku“. V odpoledních hodinách nám budou babičky a dědečkové přicházet číst pohádky a s dětmi tvořit (šít, vyšívat, háčkovat, pracovat se dřevem a jiným materiálem…).

Den rodin v Čekyni

Dne 10. 6. 2018 se v táboře v Čekyni konal Den rodin. Možná jste si všimli, že vedení této tradiční akce se ujali z malé části i jiní lidé, hlavně šlo o „pořadatele“ této akce. Po dlouholetém pořádání Jendou Bernardem jsme se toho ujali já, Víťa a můj bratr Jirka dopomocí mnoha dalších lidí. Začátky byly opravdu krušné, všem mladým pomocníkům bylo hned jasné, že jsme v tomto oboru „zelenáči“ a trochu nezvládáme situaci, aspoň ze začátku, ale i tak si myslím, že tyto nedostatky nebyly vidět na první pohled, takže se dá říci, že trpěli jen mládežníci.

OKÉNKO Z CENTRA PRO RODINU RÁJ, se sídlem v Pavlovicích u Přerova 5

Příměstské tábory na Ráji jsou v plném proudu. Minulý týden děti putovaly vesmírem, v době uzávěrky tohoto čísla jsou na Divokém západě.

Pěší putování na Svatý Hostýn

Chvála Bohu všem lidem dobré vůle, květinkám, beruškám a motýlkům.

Chtěli bychom se s Vámi podělit o svědectví z naší pouti na Svatý Hostýn, která se koná každý rok dne 8. 5.

OKÉNKO Z CENTRA PRO RODINU RÁJ, se sídlem v Pavlovicích u Přerova 5

PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY V RÁJI Místo je ještě na těchto termínech:

23.-27.7. - VÝPRAVA DO MINULOSTI - hl. vedoucí Klára Šimíčková

– 1 volné místo pro dítě od 7 let

OKÉNKO Z CENTRA PRO RODINU RÁJ, se sídlem v Pavlovicích u Přerova 5

Ženy, maminky i babičky zveme do Pavlovic na duchovní obnovu pro ženy s Františkou Böhmovou - POSTNÍCH 24 HODIN, letos na téma O POKOJI. Uskuteční se v termínu 9. - 10. února od 18 do 18 hodin, těsně před začátkem postní doby. Přihlášky na tel.: 731 604 120 a na webu.

S tebou mě baví svět

7. až 10. prosince proběhl další ročník naší akce pro tatínky s dětmi „S tebou mě baví svět“ v podhůří Jeseníků, ve Staré Vodě u Bruntálu. Ve čtvrtek navečer dorazila asi polovina účastníků, další přijeli v pátek. V pátek ráno děti přivítal zasněžený kopec, takže vyrazily na boby a sáňky. Také postavily velkého sněhuláka – medvěda. Večer jsme se ztišili v kapli při bohoslužbě ke slavnosti Panny Marie.

S tebou mě baví svět

Ahoj všichni tátové a děti,

Z Probouzení broučků v Pavlovicích

Víte, jaké je tajné přání snad všech dospělých? Dlouhý spánek. Broučci si ho letos mohli užít skutečně naplno. Už už jsme mysleli, že je půjdeme probudit, ale v den naplánované akce nám počasí dalo jasně najevo, že je ještě příliš brzo, a že do toho mrazu a sněhu žádné broučky budit nemáme.

Prihlásit se k odběru Pro rodiny