Pro rodiny

Začátek přípravy rodičů na křty dětí

Centrum Sonus

V Církevní mateřské škole v Přerově začínáme

S příchodem nového školního roku Vás chceme srdečně pozdravit a seznámit s novými aktivitami, které Vám a Vašim dětem Církevní mateřská škola v Přerově nabízí: v dopoledním programu mohou děti navštěvovat kroužek „country tanců“, nebo „kouzelnou flétničku“. V odpoledních hodinách nám budou babičky a dědečkové přicházet číst pohádky a s dětmi tvořit (šít, vyšívat, háčkovat, pracovat se dřevem a jiným materiálem…).

Začátek přípravy rodičů na křty dětí

Centrum Sonus

Den rodin v Čekyni

Dne 10. 6. 2018 se v táboře v Čekyni konal Den rodin. Možná jste si všimli, že vedení této tradiční akce se ujali z malé části i jiní lidé, hlavně šlo o „pořadatele“ této akce. Po dlouholetém pořádání Jendou Bernardem jsme se toho ujali já, Víťa a můj bratr Jirka dopomocí mnoha dalších lidí. Začátky byly opravdu krušné, všem mladým pomocníkům bylo hned jasné, že jsme v tomto oboru „zelenáči“ a trochu nezvládáme situaci, aspoň ze začátku, ale i tak si myslím, že tyto nedostatky nebyly vidět na první pohled, takže se dá říci, že trpěli jen mládežníci.

Z centra Ráj

OKÉNKO Z CENTRA PRO RODINU RÁJ, se sídlem v Pavlovicích u Přerova 5

Příměstské tábory na Ráji jsou v plném proudu. Minulý týden děti putovaly vesmírem, v době uzávěrky tohoto čísla jsou na Divokém západě.

Pěší putování na Svatý Hostýn

Chvála Bohu všem lidem dobré vůle, květinkám, beruškám a motýlkům.

Chtěli bychom se s Vámi podělit o svědectví z naší pouti na Svatý Hostýn, která se koná každý rok dne 8. 5.

Z centra Ráj

OKÉNKO Z CENTRA PRO RODINU RÁJ, se sídlem v Pavlovicích u Přerova 5

PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY V RÁJI Místo je ještě na těchto termínech:

23.-27.7. - VÝPRAVA DO MINULOSTI - hl. vedoucí Klára Šimíčková

– 1 volné místo pro dítě od 7 let

Prihlásit se k odběru Pro rodiny