Pro rodiny

Přerov, Sonus

Fara - kaple

Víkend matek v Újezdu u Uničova

Ve dnech 3.-5.5.2019 se uskutečnil tradiční víkend pro maminky v Újezdu u Uničova.

Této oblíbené akce se zúčastnilo 27 maminek a další tři přijely na sobotní program.

Naším duchovním doprovodem nám byli již tradičně O. Jaroslav Knichal a O. Pavel Hofírek.

Navštívil nás také O. Josef Rosenberg.

Náplň víkendu se nijak nelišila od těch předchozích z minulých let. A tak jsme každý den slavili

s kněžími mši svatou, modlili se při adoraci a hlavně trávili čas společně. A to buď sportovně

V Církevní mateřské škole v Přerově začínáme

S příchodem nového školního roku Vás chceme srdečně pozdravit a seznámit s novými aktivitami, které Vám a Vašim dětem Církevní mateřská škola v Přerově nabízí: v dopoledním programu mohou děti navštěvovat kroužek „country tanců“, nebo „kouzelnou flétničku“. V odpoledních hodinách nám budou babičky a dědečkové přicházet číst pohádky a s dětmi tvořit (šít, vyšívat, háčkovat, pracovat se dřevem a jiným materiálem…).

Den rodin v Čekyni

Dne 10. 6. 2018 se v táboře v Čekyni konal Den rodin. Možná jste si všimli, že vedení této tradiční akce se ujali z malé části i jiní lidé, hlavně šlo o „pořadatele“ této akce. Po dlouholetém pořádání Jendou Bernardem jsme se toho ujali já, Víťa a můj bratr Jirka dopomocí mnoha dalších lidí. Začátky byly opravdu krušné, všem mladým pomocníkům bylo hned jasné, že jsme v tomto oboru „zelenáči“ a trochu nezvládáme situaci, aspoň ze začátku, ale i tak si myslím, že tyto nedostatky nebyly vidět na první pohled, takže se dá říci, že trpěli jen mládežníci.

Z centra Ráj

OKÉNKO Z CENTRA PRO RODINU RÁJ, se sídlem v Pavlovicích u Přerova 5

Příměstské tábory na Ráji jsou v plném proudu. Minulý týden děti putovaly vesmírem, v době uzávěrky tohoto čísla jsou na Divokém západě.

Prihlásit se k odběru Pro rodiny