Přerov, Předmostí

Úvod: Základní informace

Kontaktní údaje, aktuální program apod.

25. farní ples v Přerově

Zveme všechny, kteří si chtějí zatančit, dobře se pobavit u sklenky vína či jiného dobrého moku, na tradičním farním plese, který se bude konat 18. ledna 2020 ve velkém sále Městského domu Přerov.

Předprodej vstupenek bude probíhat pouze ve farní prodejně. Začátek prodeje bude v druhé polovině měsíce prosince až do 17.1 2020.

Rorátní mše svatá

Předmostí, kostel

Misijní klubko v Africe

V sobotu 9. června se uskutečnilo setkání dětí z misijního klubka. Nejprve jsme si připomněli, jak by se správný misionář měl chovat, a poté se pustili do tvoření z keramické hlíny. Abychom si o chudých dětech jen nevyprávěli, postavili jsme loď, kterou jsme se přeplavili do Afriky.

Putování po pramenech

V pátek 18. května se uskutečnil dlouho plánovaný výlet dětí z náboženství do lázeňského městečka Luhačovice.

Modlitba za dobrou smrt

Farnost Přerov vydala obrázek s modlitbou za dobrou smrt...

Z Teologického konviktu v Olomouci

Jmenuji se Václav Slivka a pocházím z Přerova. V letošním roce jsem úspěšně dokončil bakalářské studium na Fakultě strojního inženýrství VUT v Brně. Protože jsem po celou dobu studia pociťoval stále více a více povolání ke kněžství, rozhodl jsem se nepokračovat na inženýra a podal jsem si přihlášku do Teologického konviktu. Teologický konvikt je společenství, v němž uchazeč o kněžství během roku rozlišuje své povolání, poznává lépe sám sebe a také se připravuje na studium na fakultě.

Přerovská schola Boží Bang

Webové stránky přerovské scholy najdete na adrese: http://bozibang.freepage.cz

Prihlásit se k odběru Přerov, Předmostí